BKT Hindistondan yo'l tanlamas shinalarni eksport qilish bo'yicha yetakchiga aylandi
Yo'l tanlamas shinalar tarmog'ida jahon yetakchisi bo'lgan BKT kompaniyasi butun dunyo bo'ylab xalqaro savdo va bojxona xodimlarining muhim rolini ta'kidlash uchun 2024-yilgi Xalqaro bojxonachilar kunini nishonlash doirasida 2023-2024-yillarda nufuzli "Eng yaxshi eksportchi" mukofotini qo'lga kiritgani haqida g'urur bilan xabar beradi.
Mukofot BKTning jahon iqtisodiyotining rivojlanishi va o'sishiga xizmat qiladigan eksport sohasida mukammallikka intilishining tasdig'i bo'ldi. Uzluksiz innovatsiyalarni tatbiq etish, mahsulotning ortiq darajadagi sifati va turli mamlakatlardagi mijozlar ehtiyojini qondirish tufayli BKT xalqaro shinalar ishlab chiqarishda peshqadamlikni qo'lga kiritdi va Hindiston kompaniyalarining yakuniy eksport ma'lumotlari bo'yicha hind yo'l tanlamas shinalarning yetakchi eksportchisiga aylandi.
Mukofot BKT kompaniyasiga Vadodar shahridagi Gati Shakti Vishvavidyalaya universiteti rektori janob Manoj Chaudhari tomonidan topshirildi, u tan olinganligi uchun minnatdorchilik bildirdi va Hindiston ko'p millatli hamjamiyatining 5 qit'a va 163 mamlakatdagi kompaniya mijozlariga yuqori sifatli mahsulot va xizmatlarni taqdim etishga bo'lgan doimiy intilishini ta'kidladi. Shu sababli ham BKT bozorda yetakchi o'rinni egallab turibdi.
«Ushbu nufuzli mukofot BKTning jahon eksporti sohasidagi yetakchi mavqeini tasdiqlaydi. Bunday yutuq barcha xodimlarimiz va biznes sheriklarimizning mashaqqatli mehnati va tinimsiz g'ayrati natijasi bo'ldi. Shuningdek, mijozlarimizga bizni tanlagani uchun minnatdorchilik bildiramiz. Boshqa har qanday hind ishlab chiqaruvchisining ko'rsatkichlaridan yuqori bo'lgan kuniga 1000 tonnalik zo'r taassurot qoldiradigan ishlab chiqarish quvvatimizdan tashqari, BKT mijozlarimizning barcha ehtiyojlarini qondiradigan 3600 nomdan ortiq mahsulot assortimenti bilan haqli ravishda faxrlanadi, - dedi BKT raisi va boshqaruvchi direktori Arvind Poddar, - bizning ishlab chiqarish texnikalarimiz nafaqat eng qudratli, balki barcha ishlab chiqarish jarayonlarida ilg'or texnologiyalardan foydalanish tufayli eng zamonaviy hisoblanadi, bu mahsulotning ortiq darajadagi sifatini kafolatlaydi va bozordagi yetakchi mavqeimizni mustahkamlaydi».
Doimiy ilmiy-tadqiqot ishlari va ishlanmalar hamda ishlab chiqarish jarayonlarining sifatini nazorat qilish tufayli biz hali ham tarmoq standarti hisoblanadigan va BKT kompaniyasiga tarmoqda novator faxriy nomini saqlab qolish imkonini beruvchi ishonchli va chidamli mahsulotlarni ishlab chiqaramiz.

BKT стала лидером по экспорту внедорожных шин из Индии
Компания BKT, мировой лидер в отрасли внедорожных шин, с гордостью сообщает о получении престижной премии «Лучший экспортер» за 2023-2024 гг. в рамках празднования Международного дня таможенника 2024 года, чтобы отметить важную роль международной торговли и таможенников во всем мире.
Премия стала подтверждением стремления BKT к совершенству в области экспорта, которое способствует развитию и росту мировой экономики. Благодаря непрерывному внедрению инноваций, превосходному качеству продукции и удовлетворению потребностей клиентов из разных стран BKT удерживает лидерство в международном производстве шин и стала ведущим индийским экспортером внедорожных шин по итоговым данным экспорта индийских компаний.
Награда была вручена компании BKT г-н Манодж Чаудхари, ректором университета Гати Шакти Вишвавидьялая в Вадодаре, который выразил благодарность за признание и подчеркнул постоянное стремление индийского многонационального сообщества к предоставлению высококачественной продукции и услуг клиентам компании из 5 континентов и 163 стран, благодаря чему компания BKT и занимает лидирующую позицию на рынке.
«Эта престижная премия подтверждает ведущую позицию BKT в области мирового экспорта. Такое достижение стало результатом усердного труда и неугасимого рвения всех наших сотрудников и бизнес-партнеров. Также благодарим наших клиентов за то, что они выбирают нас. Помимо наших впечатляющих производственных мощностей в 1000 тонн в день, что превышает показатели любого другого индийского производителя, BKT по праву гордится ассортиментом из более чем 3600 наименований, удовлетворяющих все потребности наших клиентов, — заявил председатель и управляющий директор BKT Арвинд Поддар, — Наше производственное оборудование не только самое мощное, но и самое современное благодаря использованию передовой техники во всех производственных процессах, что гарантирует превосходное качество продукции и укрепляет наше лидирующее положение на рынке».
Благодаря постоянным исследованиям и разработкам и контролю качества производственных процессов мы выпускаем надежную и долговечную продукцию, которая по-прежнему считается отраслевым стандартом и позволяет BKT удерживать звание новатора в отрасли.